Oltan & Köleoğlu Enerji
ÖZEL MEDİMAFRA HASTANESİ

BETON PARKE TESİSİ DUALARLA AÇILDI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BETON PARKE TESİSİ DUALARLA AÇILDI

İskilip Belediyesi Beton Parke Tesisi bugün gerçekleştirilen törenle açıldı.

Açılış programına; Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak ve Yönetimi, Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ali Alıcı, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Yusuf Kaya, Saadet Partisi İlçe Başkanı Yavuz Katırcı, Belediye Meclis Üyesi Hatun Çam, İl Genel Meclis Üyeleri Doğan Uçar ve Duran Bıyık, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları, Daire Amirleri, Mahalle Muhtarları ve çok sayıda davetli katıldı. 

‘İLÇEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN’

İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük, “ Seçim vaatlerimiz arasında yer alan bir hizmeti daha ilçemize kazandırdığımız için mutlu ve gururluyuz. Bu hizmetin ilçemize kazandırılmasında büyük emeği olan; Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz Bey’e, Çankırı Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı Bey’e, İl Başkanım Sayın Agah Karapıçak Bey’e ve emeği geçen bütün herkese teşekkür ederim. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarla istihdamı sağlayarak; ilçe ekonomisine ve Belediye gelir kaynaklarına katkı sağlayamaya devam edeceğiz. Cenab-ı Allah tesisimizin, kazasız belasız çalışmasını nasip eylesin. Üretken Belediyecilik anlayışıyla ilçemize kazandırdığımız Beton Parke Tesisimiz, ilçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi. 

‘EN BÜYÜK BAŞARI BAŞKANIMIZIN’

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “ Tesisin kurulmasında en büyük emek; gene çalışmalarıyla, projeleriyle Sayın Başkanımızın. Zorlu bir süreç dönemi geçirdikten sonra ilçemize kazandırılan Beton Parke Tesisinin; başta İskilip’e daha sonra ülkemize hayırlı hizmetler etmesini Cenab-ı Allah’tan diliyorum” dedi. 

‘ÜRETKEN BELEDİYECİLİK’

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak, “ Üretken Belediyecilik anlayışı gereği ilçemize bu tesisi kazandıran Belediye Başkanımız Ali Bey’e, bu yatırımın kazandırılmasında büyük emeği olan Belediye Başkanımız İsmail Bey’e teşekkür ederim. Tesisin, İskilip’imize ve Belediyemize gelir anlamında çok büyük kazanç sağlayacağına inancımız tamdır. Rabbim tesisimizi hayırlı uğurlu eylesin” dedi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Vali Cüneyt Epcim Engelliler Haftası Etkinliği’ne KatıldıÖnceki Haber

Vali Cüneyt Epcim Engelliler Haftası Etk...

Atakum Belediyesi’nden dolu dolu 19 Mayıs programıSonraki Haber

Atakum Belediyesi’nden dolu dolu 19 Mayı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar