ÇARŞAMBA BES İŞ KAZASI ARDINDAN YARALI GENÇ'TEN AÇIKLAMA GELDİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ÇARŞAMBA BES İŞ KAZASI ARDINDAN YARALI GENÇ'TEN AÇIKLAMA GELDİ
BES çalışanı Uğur Yasin Özgür: “Gazetelerde ve internette ölümden döndüğüm, kör olduğum şeklinde haberler çıktı. Bunlar kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır.”

“BU HABERLERİ YAPANLARDAN DAVACI OLACAĞIM”

 Çarşamba Biokütle Enerji Santrali’nde (BES) geçtiğimiz cuma gecesi meydana gelen iş kazasında hafif yaralanan Uğur Yasin Özgür, “Sosyal medyadaki fotoğraflarımı bu şekilde kullanarak bundan çıkar sağlamaya çalışan, Oltan ve Köleoğlu Enerji’yi bunun üzerinden yıpratmaya uğraşan tüm gazetecilerden davacı olacağımı buradan belirtmek istiyorum” dedi

“İLK MÜDAHALEM İŞ YERİNDE YAPILDI”

Samsun’un Çarşamba ilçesi Eğerceli Mahallesi’nde Oltan ve Köleoğlu Enerji’nin (OKE) sahibi olduğu Çarşamba Biokütle Enerji Santrali’nde 2 Temmuz gecesi yaşanan iş kazasında hafif yaralanan saha gözlemciliği bölümünde görevli 23 yaşındaki Uğur Yasin Özgür, yaşadıklarını anlattı. Kazanın denseör ünitesinde gerçekleştiğini belirten Uğur Yasin Özgür, “Denseör ünitesinde çalışırken kör tıpanın sıyırması sonucu bir kaza meydana geldi. Oyalın hemen ardından ilk müdahalem yapıldı ve gözlerim göz yıkama solüsyonu ile temizlendi. Daha sonra şirket yetkilileri tarafından hastaneye götürüldüm” dedi.

“KALICI BİR SORUNUM YOK”

Hastanede yapılan kontrollerde kendisine önemli bir sorun olmadığı söylenen Uğur Yasin Özgür, “Bir gün sonra direk göz doktoruna gittim. Burada yapılan muayene sonrasında doktorum bana kalıcı bir sorun olmadığını ve kısa süreli bir tedavi ile iyileşebileceğimi söyledi. Şu anda ciddi bir durum görünmüyor. Yakın zamanda yeniden iş başı yapacağım “ diye konuştu.

Bazı gazete ve internet sitelerinde çıkan haberlere de tepki gösteren Özgür, şöyle devam etti:

“Gazetelerde ve internette ölümden döndüğüm, kör olduğum şeklinde haberler çıktı. Bunlar kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Bu tarz iş kazaları ülkemizin her yerinde meydana geliyor. Konuyla alakalı olarak benimle irtibata geçselerdi, ben kendilerine olayın aslını anlatır ve yanlış bilgilendirme yapmalarını önlerdim.  Sosyal medyadaki fotoğraflarımı bu şekilde kullanarak bundan çıkar sağlamaya çalışan, Oltan ve Köleoğlu Enerji’yi bunun üzerinden yıpratmaya uğraşan tüm gazetecilerden davacı olacağımı buradan belirtmek istiyorum" dedi.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ORDUYA 2021 YILININ İLK 6 AYINDA 7 MİLYON TL'LİK YATIRIMÖnceki Haber

ORDUYA 2021 YILININ İLK 6 AYINDA 7 MİLYO...

KALP AMELİYATINDAN SONRA 10 KİLODAN FAZLA AĞIRLIK KALDIRMAYINSonraki Haber

KALP AMELİYATINDAN SONRA 10 KİLODAN FAZL...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar