DEMEK Kİ İSTEYİNCE OLUYOR ERBAA DA OLMUŞ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
DEMEK Kİ İSTEYİNCE OLUYOR ERBAA DA OLMUŞ
DEMEK Kİ İSTEYİNCE OLUYOR ERBAA DA OLMUŞ

DEMEK Kİ İSTEYİNCE OLUYOR ERBAA DA OLMUŞ

 

“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla Erbaa Esnaf Sanatkârlar Odası başkanı Sayın Eray Koral’ın, vermiş olduğu yemeğe katıldık. Katıldık ama asıl konumuz her hangi bir yemeğin verilmesi veya birkaç kişinin oraya gidip sohbet etmesi değil. Anlatmak istediğimiz seçildiği ilk gün verdiği sözleri yerine getirip getirmediğinin göz önüne serilmesi ve hesap verilebilmesiydi.

Yemekli basın toplantısı diyebileceğimiz basın toplantısında sayın başkan; “göreve geldikleri ilkgünden bugüne kadar ki faaliyetlerinden biraz bahsettikten sonra uyguladıkları tedbir ve programlar sayesinde şimdiye kadar zarar eden bir kurumdan şimdi kâr eden bir kuruma nasıl dönüştürdüklerini” aktardı.

 

ADETA BASIN MENSUPLARI SORDU O CEVAPLADI

 

Her hangi bir soruyu es geçmeden sıkılmadan ve deyim yerindeyse yalpa yapmadan cevapladı. Yaptıklarının yanı sıra yapacaklarını ve yapacaklarını da hangi prensipler doğrultusunda yapacaklarını söyledi.

 

HALKTAN KAÇMADIKLARINI VE İÇ İÇE OLDUKLARINI BELİRTTİ

 

Göreve geldiği ilk günden bugüne kadar sürekli halkın içinde olduklarını halktan kesinlikle kaçmadıklarını sadece halktan değil hesap vermekten de kaçmadıklarını belirtti. Hatta konuşmanın arasına “bir müfettişin geldiğini ve müfettişin gördüğü intizam sonrasında hayrete düştüğünü ve denetleme sonucunda onu ve yönetimini tebrik ettiğini” söylerken gözlerinin içi parlıyordu. Nasıl parlamasın ve hakkı değil mi?

 

BAŞI DİK OLMAK GÜZEL BİR ŞEY

 

Özetle etrafta gördüğümüz o kadar hırsızlık, başıboşluk ve kokuşmuşluk varken sayın başkanın eline arılıp millet adına öpmek geldi içimden.
Bugün ki köşe yazımızı sayın başkana ayırdık ki örnek olsun. Bölgemize, ülkemize ve hepimize örnek olsun.
Hangi kurum olursa olsun demek ki; isteyince, hukuka uygun olunca hakkaniyetle ve dürüstçe iş yapılınca bu ülkede yapılamayacak iş yok.
Milletimiz ve esnafımız adına Erbaa Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Sayın Eray Koral’a teşekkür ederim.
Allah onun gibilerinin sayısını artırsın.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Zonguldak Valisi Bektaş'tan kaçak ocak tepkisiÖnceki Haber

Zonguldak Valisi Bektaş'tan kaçak ocak t...

Mezarlıkta görenleri Şaşırtan Olay! Sonraki Haber

Mezarlıkta görenleri Şaşırtan Olay!

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar