Oltan & Köleoğlu Enerji
ÖZEL MEDİMAFRA HASTANESİ

İSMAİL BAŞ YÖNETİMİNİ AÇIKLADI 

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İSMAİL BAŞ YÖNETİMİNİ AÇIKLADI 
Trabzon Bakkallar ve Sebzeciler Odası Başkan Adayı İsmail Baş, yönetimini açıklarken, ziyaretlerine de başladı. Baş, “Yönetimimizi, yönetecek olan değerli üyelerimizdir” diyerek ilk mesajını verdi.

Trabzon’da 16 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirilecek olan Bakkallar ve Sebzeciler Odası Olağan Genel Kurulu öncesinde başkan adaylığını açıklayan eski yönetim kurulu üyesi İsmail Baş, şimdi de yönetim kurulu listesini duyurdu.


Yönetim kurulunu açıklamasının ardından esnafları da ziyaret ederek seçim çalışmalarına başlayan Baş, “Ben değil, biz değil, hepimiz” sloganıyla yola çıktı. 

SEKTÖRE ÖNEMLİ HİZMET VERMİŞ İSİMLER

Seçim sürecine girildiğine dikkat çeken Baş, ‘Evet seçim sürecine girdik. Meslekteki duayenlerimizi ziyaret edip Bismillah dedik. Esnafımıza bugüne kadar verilen hizmeti daha da arttırmak yeni projelerle esnafımıza destek olmak en önemli gayemiz. Yönetimimizde sektöre önemli hizmetler vermiş isimler var, gençler var kadın meslektaşlarımız var.
Kucaklayıcı bir liste ile yola çıktık, fakat burada önemli olan yönetimde kimin olduğundan ziyade esnafımızın görüşü takdiri ve rızasıdır” dedi. 

BU MESLEĞİN CEFASINI ÇEKEN İNSANLAR… 

Yıllardır bu mesleğin cefasını çeken insanlar olduklarını ifade eden Baş, “Bunun için diyorum ki ‘Ben değil, biz değil, hepimizin söz sahibi olacağı bir yönetim anlayışı için bu göreve soyunduk. Niyetim samimi, halis. Görünürde ne isek oyuz. Yıllardır bu mesleğin cefasını çeken insanlarız, sorunları ve çözümlerini bilen bilen bir kadro ile bugüne kadar yapılan hizmetlerin üzerine koyarak Türkiye’de saygın bir yeri olan odamızı daha aktif daha güzel yarınlarala taşıyacağız” ifadelerini kullandı. 

TÜM ÜYELERİMİZLE YÖNETECEĞİZ

Baş, sözlerine şu şekilde devam etti: “Belki yönetimde olmasını beklediğiniz olmayan büyüklerimiz, kardeşlerimiz vardır fakat nihayetinde listede olacak kişi sayısı belli. Ama kimse bunu dert etmesin biz 1233 üyemiz ile ortak akılla odamızı yöneteceğiz. Büyüklerimizin tecrübesi rehberimiz, gençlerimizin fikirleri yoldaşımız olacaktır. Hep birlikte el ele gönül gönüle söz verdiğimiz icraatları yapmaya günün gerektirdiği reaksiyonları almaya hamleleri hızlı bir şekilde hayata geçirmeye çalışacağız. Bu vesile ile de bugüne kadar mesleğimize, odamıza emek vermiş, gayret göstermiş, üyesi bile olsa fikirleriyle bugünlere gelinmesini sağlamış tüm meslektaşlarımıza yürekten teşekkür ediyor, katkılarının devamını diliyor, ebediyete göç eden meslektaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum’’

YÖNETİM KURULU AÇIKLANDI

‘’Yusuf Nas, Durmuş Ahmet Kınalı, Hüseyin Narşap, Abdulbaki Özdemir, Barış Ayyıldız, Sait Albayrak, Mustafa Ayyıldız ve Sibel Sağlam yönetim kurulumuzda görevlendirilecek. Denetim Kurulumuzda ise Sami Sancak, Kadir Kargı ve Ersan Taşlı isimleri Allah nasip ederse görev alacaktır. Allah bu halis niyetimizi hayırlı eylesin’’

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Artvin’de polisten uyuşturucu operasyonu: 2 tutuklamaÖnceki Haber

Artvin’de polisten uyuşturucu operasyonu...

TZOB Genel Başkanı, tzob, Şemsi BayraktarSonraki Haber

TZOB Genel Başkanı, tzob, Şemsi Bayrakta...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar