MYP ALAÇAM'DA 1'İNCİ İLÇE KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MYP ALAÇAM'DA 1'İNCİ İLÇE KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Alaçam İlçe Teşkilatının 1’inci Kongresi gerçekleştirilirken İlçe Başkanlığı’na Çetin ALTAŞ seçildi.

Alaçmda'da MYP Samsun İl Başkanı Talip Eğri, Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedri, MYP Genel Başkan Yardımcısı Murat ORDU, partililer, Sivil toplum kuruluşları basın mensupları ve davetlilerin katılımıyla MYP ALAÇAM İlçe Teşkilatı 1'İnci Kongresi gerçekleştirildi. 

MYP'NİN BAFRA İLÇE BAŞKANI ÇETİN ATLAS OLDU

MYP'nin Alaçam'da gerçekleştirmiş olduğu 1'İnci ilçe Kongresinde başkanlığa seçilen Çetin ALTAŞ oldu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasınından ardından MYP Genel Başkanı Ahmet Reyiz Yılmaz’ın ALAÇAM İlçe teşkilatı için gönderdiği mesaj davetlilere okunurken, açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Talip EĞRİ tüm ALAÇAMLILARA teşekkür ettiğini belirterek;

“ALAÇAM 1’inci  kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyuyor ve hepinize geldiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum.

Türkiye’nin düşünce tasarrufunu şekillendirmek çocuk,genç,yaşlı demeden sadece milletin çıkarlarını gözetmek, Türkiye’nin koltuk politikası değil de millet menfaati için mücadele etmek için söz verdiğimiz bu yolda verilecek her karara demokratik bir şekilde değerlendirmek amacıyla bir araya geldiğimiz bu değerli günde kongremizi şereflendirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

"Büyük davalar büyük mücadeleler ister"

Gerçekleşen kongrede MYP Alaçam İlçe Başkanı Çetin ALTAŞ da bir konuşma yaptı.

ALTAŞ yaptığı konuşmada şu açıklamalara yer verdi:

“İnsanlık tarihinin en eski, en büyük milletlerinden biride Müslüman Türk milletidir.

Dünya üzerinde bir çok imparatorluklar ve devletler kurmuş olan bu millet medeniyette büyük ilerlemeler göstermiş savaş meydanlarında ki kahramanları ile cihan tarihinde destanlar yazmış bir millettir. 
Asırlarca İslam dünyasının önderliğini yapmış tarihi şan ve şeref dolu bir millettir. Bu kahraman milletin, ecdadın yiğit insanları, yiğit Alaçamlılar hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.

Büyük davalar büyük mücadeleler ister çile, sabır, kararlılık ve gayret ister. Bizimle Türkiye’nin problemlerini çözmek isteyen ve kendi omuzlarında mazlumların yükünü hisseden tüm kardeşlerimizle beraber bu dava için yola çıktık.

Türkiye çok zor bir durumdan geçiyor. Bunun için herkes Türkiye için elini taşın altına sokacak. Biz elimize değil bu ülke için, bu bayrak için, bu vatan için başımızı taşın altına sokmaya hazırız" dedi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
SAMSUN VALİLİĞİ UYARDI, SAMSUNLULAR DİKKATÖnceki Haber

SAMSUN VALİLİĞİ UYARDI, SAMSUNLULAR DİKK...

ALİ SÜLÜK: "TURŞU FABRİKASININ YERİNİ BELİRLENDİK"Sonraki Haber

ALİ SÜLÜK: "TURŞU FABRİKASININ YERİNİ BE...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar