Mehmet Kuzubaş

Mehmet Kuzubaş

Mail: mehmetkuzubas@karadenizhaber.com.tr

KENDİMİZİ KANDIRMAYALIM

KENDİMİZİ KANDIRMAYALIM

Kendimizi kandırmayalım;

"Mazlum milletleri nasıl insan Hakları Evrensel Beyannamesi ,Avrupa insan Hakları Mahkemesi Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi  korumuyorsa bizimde kimse kusura bakmasını ne Lozan nede Montrö korur. 

Bak adam parasını verdiğimiz F35 i  vermiyor .Vermesi içinde hiç bir yaptırım yok.nerde İlgili anlaşmalar DTÖ. Nerde NATO Adam güçlü ,zorba vermiyor. Menfaati olunca  omu Lozan a Montrö ya uyacak. Hani NATO teröre karşıydı .Niye Amerika P K K lanetine açıktan yardım ediyor.

O zaman global denilen  günden güne zalimlerin eline geçen Dünyada Hür ve refah içinde insan gibi yaşayacaksak önce kendimizi güçlendireceğiz. Öz varlığımıza değer vereceği Mehmetciğimizin yanında olacağız, olanlara yardım edeceğiz. Devletimizin yönetmenlere sempati duymasakta antipati de duymayacağız Liderine sahip çıkmayan düşmanı alkışlayanlarddan ibret alacağız.

Kimse kendini kandırmasın.nasıl aynı dinden olduğumuz arab ülkelerinin çoğu düşmanca davranıyorsa, ki, ayrı dinden ayrı ırktan olan Avrupası, Amerikası bize hiç acımaz. Yunan Ege de mülteci botunu şişlerken , benzin çökerken Suriyeli, Iraklı ,Afgan , Türk Ayırt etmiyor. Orda sözleşme ,yasa yok orda zalımin güçlü hissetmesi var.

Arkadaş çalış, birbirine sahip çık, öz değerlerine kıymet ver. 

Herkesin Ramazanını ve gelecek olan Kadir gecesini tebrik ediyorum"

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar