ÖZEL MEDİMAFRA HASTANESİ
Sait Sever

Sait Sever

Mail: saitsever@karadenizhaber.com.tr

SAMSUNLULAR ARTIK KENETLENMEYE BAŞLAMIŞTIR

Değerli dost ve hemşehrilerim hepinizi muhabbetlerimle selamlarım.Hayatımda Samsunun kadirşinazlığını tüm dost ve hemşehrilerimizle yaşıyor olmanın mutluluğunu yaşıyorum. 

 

İlk yazarımı 30 Ağustos Zafer Bayramınız Bayramımızı kutlayarak başlıyorum.Büyük taruzda şehitlerimizi rahmetlewanıyor,bizleri bugğnlere taşıyan tüm ulu Erkan’ı şükran duygularımızla anıyoruz.Allahım bu büyük Türk milletine İstiklal marşı yazdırmasın İNŞALLAH Bir biri artına organize edilen gurbet İstanbul’daki pikniklerin artından.

 

Samsunumuzun İlçelerindeki etkinliklerin tamamına SAMKON Genel Başkanımız Sezgin Gümüş bey bir zat katılım sağlamıştır.SAMKON üyesi BAFRD Bafrada Kapıkaya fesitivali, Ladik,Asarcık güreşlerinin yanı sıra ulusal güreş katagorisine girmeye aday Vezirköprü Kunduz Geleşleri büyük ses getirmiştir.Değerli dostlarım görünen o ki yerel yönetimler STK’larla birlikte çalıştığında hem stk’lar ve yerel yönetimlerinde yüksek başarılı olduğu göstermiş olduğunu birlikte gördük.

 

Bu başarılarla onurlandık.Eksiğimiz nedir buna değinmeliyiz.Yerel organizeler yapılmadan önce İl heyetiyle toplandı düzenleyerek Samsunun tüm muhtarlarını dahil şartıyla çok daha yüksek katılımları sağlayarak eksiklerin tamamını gidermiş oluruz.

 

Samsunun bir ilçesinde ses getirecek etkinlik yapılacaksa Büyük Şehir başta olmak üzere tüm ilçelerdeki araçlar seferber edilerek Milletin efendisi köylü kardeşlerimiz etkinlik alanında yerlerini almalarını hep birlikte sağlamalıyız. Değerli dostlarım Samsunlular artık kenetlenmeye başlamıştır.

 

Yazıma burada son verirken çok daha güzel köşe emeklerimizle birlikte olmayı cenabı Allahım nasip etsin diyerek hepiniz Allaha emanet olunuz

 

Samsun Aile Portal Kurucusu
SAMKO Medya Sorumlusu
Sait SEVER

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar